Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

Szkoła Imielin Możliwość komentowania Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego została wyłączona 44

Jak rozpoznać dobrego bloga?

Odwiedzając wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego, masz przed oczami całą masę rozmaitych tekstów. Relacje z podróży, recenzje filmów, porady psychologiczne, opowieści z udziałem ulubionego zwierzaka, przepisy kulinarne i jeszcze wiele, wiele innych. Chciałoby się coś poczytać, ale możliwości jest tak wiele, że ciężko podjąć decyzję. Jak ułatwić sobie poszukiwania? Czy rzeczywiście trzeba przekopać się przez kilometry treści, by znaleźć prawdziwą internetową perełkę.

Stwierdzenie, że „dobry blog to coś, co zawsze rozpoznamy na pierwszy rzut oka” z całą pewnością jest mylne. Ale też kryje się w nim sporo prawdy. Czasami, warto rzucić okiem na stronę tytułową i pierwszy wpis, by stwierdzić, czy ma się do czynienia z czymś wartościowym.

Dobry blog to przede wszystkim przejrzysty blog. Przejrzysty i poprawnie napisany. Jeżeli grafika jest zbyt skomplikowana i musimy się nieźle namęczyć, by znaleźć to, czego potrzebujemy, zupełnie tracimy ochotę do lektury. Całkowicie też odechciewa nam się czytania, gdy widzimy błąd ortograficzny w co drugim zdaniu.

Pozostałe wpisy o szkole i edukacji online:

Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Author

Related Articles

http://athleticsforever.pl/

Search

Back to Top